Tinichigiu acoperișuri

Descriere

Vei beneficia de:
• un salariu de 33,00 CHF brut / oră + 17,00 CHF net diurnă/zi;
• cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;
• contract de muncă încheiat direct cu angajatorul elvețian pentru o perioadă nedeterminată (nu cu detașare sau PFA);

• contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fără comision sau alte taxe, fără clauze abuzive;
• posibilitate de a primi un avans după 40 de ore lucrate;
• dreptul la concediul anual;
• un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;
• traducerea actelor în limba germană oferită gratuit de compania noastră;
• îndrumare și consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• asigurări (medicală, în caz de accident);
• dezvoltare și avansare pe plan profesional;
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

Atribuțiile postului:

• curățarea și protejarea elementelor componente ale lucrării, utilizând materiale specifice;
• pregătirea locului de acoperire în funcție de fiecare material care urmează să fie aplicat;
• executarea lucrărilor de acoperire a construcțiilor;
• îndepărtarea bucăților de acoperiș, instalarea de acoperișuri noi, diverse lucrări de pregătire;
• alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerinte
Cerințele postului:
• cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;
• experiență în domeniu;
• permis de conducere categ. B;
• disponibilitate de deplasare cu mașina personală;
• seriozitate și punctualitate din partea candidaților

Detalii la telefon:
0771 398 352