Montator panouri fotovoltaice - Germania

Descriere

Angajăm Montator panouri fotovoltaice în Germania.
Start muncă: ianuarie/ februarie 2022.

Cerințe obligatorii:

- experiență relevantă pe o poziție similară;
- cunoștințe de interpretare a unui plan tehnic;
- limba engleză la nivel conversațional/ mediu;
- permis de conducere cat. B (avantaj);
- limba germană reprezintă un avantaj;
- persoană autonomă și responsabilă.

Responsabilități:
- montarea panourilor fotovoltaice pe structură, conform planului;
- trasarea și conectarea cablurilor;
- activitatea se desfășoară atât la sol, cât și la înălțime;

- abilitatea de a lucra în echipă și individual.

Ofertă și beneficii:
- salariu 10 - 11 Euro net/oră;
- program de lucru full time (minim 8h/zi);
- cazarea și transportul în Germania asigurate;
- job stabil cu contract pe termen lung;
- angajarea cu contract românesc, detașare cu formularul A1;
- asigurare medicală;
- nu se percep comisioane sau taxe suplimentare.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410 sau 0722 455 583.
Trimiteți CV-ul către: teodora@interjobs.ro sau ioana@interjobs.ro.

Detalii la telefon:
0734458410